פינוי דירה בתל אביב

  • יש לך דירה לפנות בתל אביב?

  • רוצה לקבל תמורה מלאה לחפצים שנשארו?

  • מחפש בעל מקצוע אמין ומיומן לביצוע המשימה?

אצלנו תקבל תמורה מלאה עבור הרכוש שלך! אנו קונים ירושות ועזבונות במחירים הכי טובים בשוק, כולל חפצי ערך כמו זהב ותכשיטים ישנים. הפינוי מתבצע במהירות ויעילות ללא נזקים לרכוש או לנכס. תוך מספר שעות תוכל כבר להשכיר/למכור את הנכס.
התשלום מתבצע במזומן על המקום


 

מי קונה ירושות במחיר הכי טוב? אספן כמובן


פינוי דירות בתל אביב

תל אביב שונה מכל עיר אחרת, ללא ספק תנועת רכבים ערה, הולכי רגל רבים, מחסור בחניה, דרכים צרות ועוד הן רק חלק מהקשיים של העיר. סיבות אלה ועוד הופכות פינוי דירה תל אביב למורכב יותר מבחינת השינוע של רהיטים, פינוי פסולת וחנית רכבי עבודה. לכן, יש צורך במומחים בלבד, אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון ומעט היכרות עם תל אביב על מנת לדעת כיצד לבצע עבודות בעיר. איש המקצוע צריך להיות בעל טכניקות וציוד מתאים, כמו מנוף שמאפשר העברת ציוד כבד שלא ניתן להעביר בבניינים ישנים בצורה אחרת בגלל חללים צרים וחדר מדרגות שאינו מתאים. כל זה צריך להיעשות גם מבלי להפריע לסביבה ולשכנים שלכם.

כיצד לבחור איש מקצוע?

כאשר אתה מעוניין לבחור מומחה פינוי דירות בתל אביב יש מספר דברים שחשוב לחפש באיש המקצוע, וכך תדע, אתה בידיים בטוחות:

•    רגישות – לעיתים האדם או המשפחה נמצאים במצב רגיש ותרצה שנותן השירות יבין את הצרכים האישיים שלך
•    אמינות – וודא כי אתה מקבל תמורה מלאה עבור הרכוש היקר לך
•    שקיפות – שאל, לאן הולך הרכוש מה נעשה איתו, למי נמכר, ותרצה לדעת האם חלקו מגיע לתרומה
•    מקצועיות – תרצה לראות שספק השירות בעל כלים מקצועיים, וכך מבטיח שלא ייגרם נזק לאדם, לרכוש או לנכס שלך
•    מהירות ויעילות – לפני תחילת העבודה סכם על זמן תחילת עבודה וכן על תאריך סיום העבודה, אל תתן שיימרחו אותך, בקש הסכם עבודה

מי צריך פינוי דירה בתל אביב?

לעיתים משפחות ואנשים אשר מאבדים אדם קרוב, עוברים דירה או מקבלים ירושה צריכים לפנות דירה או נכס המלאים ברכוש שנצבר במשך שנים רבות. מוצאים עצמם בתקופה שאינה פשוטה, התעסקות עם גורמים רבים ובירוקרטיה ובין היתר צריכים לבצע פינוי של דירה. לשם כך יש אנשי מקצוע שיעשו מה שייקח לך שבועות ואף חודשים במהירות ויעילות. כמו כן, גם תהליך מיון הרכוש הוא אינו פשוט, עבורינו זה יום עבודה ונעשה את זה עבורך ביעילות המירבית.

לאן מגיע הרכוש שלי?

אצלנו, הרכוש מתחלק לשלוש קבוצות לפי הייעוד שלו:

1.    רכוש למכירה – אלו הם הפריטים שניתן למכור ולעשות בהם שימוש בחנויות יד שנייה ובשווקים, את הרכוש הזה אנחנו נמכור ועבורו אתה תקבל כסף מאתינו.
2.    רכוש למסירה – אלו הם פריטים אשר אין להם שווי כספי אבל בהחלט ניתן לנצל למטרות טובות שכן עדין ניתן לעשות בהם שימוש כמו, כלי מטבח ומכשירי חשמל ישנים. אנחנו יוצרים קשר עם עמותות ומשפחות שצריכות ועושים התאמה בין הצורך למה שיש לנו להציע.
3.    פסולת – זהו רכוש אשר לא ניתן לעשות בו שימוש נוסף, כמו עיתונים ישנים ומסמכים.

 


להזמנת השירות - אנא צור קשר

 

צור קשר

משכון נכסים

קונים ירושות ועזבונות!

קונה ירושות ועזבונות
מי קונה ירושה במזומן
קונים אוספים ועתיקות
פינוי דירות בתל אביב