קונה תכולת דירה

  • מחפש מי קונה תכולת דירה?

  • כולל פינוי דירה? ותשלום עבור חפצים ישנים?

  • רוצה לקבל את המחיר הטוב ביותר?

אנו קונים תכולת דירה במחירי מקסימום! השירות כולל את פינוי הדירה ומתן תמורה מלאה לרכוש שלך. אל תתמודד לבד עם הבלגן והלכלוך בדירה ופנה עכשיו לאנשי מקצוע שיעזרו לך להחליט איזה רכוש שווה כספי ואיזה לא.
אנו קונים תכולת דירה במזומן, על המקום

 

מי קונה ירושות במחירים הכי טובים? רק אספן


מתי אנשים פונים אלינו?

כאשר אדם נפטר או עובר לבית אבות, בדרך כלל מתחילה ההתעסקות סביב צוואה וירושה. במידה וקיבלת ירושה של דירה או נכס, כנראה שתקבל אותו יחד עם כל התכולה והרכוש של אותו אדם יקר. אנשים רבים מוצאים עצמם אובדי עצות בעת תקופה רגישה זו מול חפצים ורכוש שנצבר במשך שנים וכולל רהיטים ישנים, מכשירי חשמל רבים, בגדים, כיל מטבחף מסמכים ועוד. בדרך כלל בשלב בו אתה תרצה להשתמש בדירה לשם מכירה או השכרה תחפש קונים תכולת דירה.

מה השירות שלנו כולל?

עבודתינו כוללת תחומים רבים ופעילויות שונות בתהליך:

•    הערכת שווי התכולה – אנחנו נגיד לך במדויק כמה כסף תקבל עבור כלל הרכוש ונפרט לך בדיוק מה עושים איתו.

•    תיאום ציפיות – איש מקצוע ירצה לדעת מה חשוב לך בנוגע לרכוש ולהתאים את התהליך אליך.

•    פינוי – אנחנו מבצעים הפרדה של התכולה ל3 קבוצות: רכוש עם ערך כספי, רכוש לתרומה ופסולת.

•    סיום התהליך – בעת תום התהליך אנחנו נוודא שאתה תקבל דירה נקייה וריקה מרכוש או פסולת לשביעות רצונך.

לאן עובר הרכוש שלי?

הרכוש שאנו מפנים בדרך כלל מתחלק לשלושה שימושים שונים:

1.    רכוש בעל ערך כספי – תכולה מסוג זה היא רכוש שבעצם ניתן למכור במקומות השונים, חנויות יד שנייה, שוק הפשפשים ועוד. עבור רכוש מסוג זה אתה מקבל את התשלום, לאחר הערכה של איש מקצוע מהחברה של הערך הכספי.
2.    רכוש לתרומה – זהו רכוש שלא ניתן למכור ולהעריך את השווי הכספי שלו, אך עדין ניתן להשתמש בו. אצלנו, תמיד נרצה לעשות את המקסימום כדי למנוע פסולת מיותרת, ולכן, אנחנו עושים מאמצים רבים כדי לחבר בין הרכוש שיש בידינו לאנשים ומשפחות הנזקקות לו. כך, אנו פועלים למען איכות הסביבה ועוזרים למי שצריך.
3.    פסולת – ברכוש מסוג זה לא ניתן לעשות כל שימוש, או שלא מצאנו מי שיהנה ממנו, ולכן אנחנו נפנה אותו לאתרי הפסולת המורשים על פי החוק. הפסולת לא תהווה מטרד ולא תזרק ברחוב בשום אופן.

חשוב לדעת

בטרם תבחר חברה אשר קונה תכולת דירה, ודא כי אתה עומד מול אנשים מקצועיים, שיגלו רגישות למצבך ורצונותיך. כמו כן, בדוק אמינות, חפש המלצות מלקוחות, קרא ברשת ובדוק יתרונות מול המתחרים. וחשוב ביותר, וודא כי מתייחסים בכבוד לרכוש של אדם היקר לך, ללא פגיעה בו או זלזול.
 

יש לך שאלה? צור קשר עכשיו

 

 

התשלום במזומן על המקום

קונה ירושות ועזבונות
מי קונה ירושה במזומן
קונים ירושות ועזבונות
קונה תכולת דירה