מכירת זהב במזומן - מיידי

 

  • יש ברשותך זהב ישן? זהב שבור?

  • מטבעות עתיקים? צמידים? שרשראות?

  • מעוניין להפוך זהב לכסף מזומן?

הגעת למקום הנכון. הזהב שלך שווה הרבה יותר כסף ממה שאתה חושב. אנו קונים במזומן מגוון פריטי זהב: מטבעות זהב, שעונים ישנים, טבעות, שרשראות, צמידים, טבעות יהלום ועוד. לקבלת הצעת מחיר מהירה אנא צור קשר ונשמח לסייע. במידת הצורך, נוכל גם להגיע עד אליך. שירות ברמה הכי גבוהה שיש.
התשלום מתבצע במזומן על המקום!

 

קונים ירושות ועזבונות - לחץ לפרטים

מי קונה עתיקות במחיר הכי משתלם? אספנים

החפצים שלנו מכילים זהב

במהלך השנים כולנו צוברים חפצים, חלקם מאוד יקרים. חפצים זולים שכבר התיישנו, נהוג להשליך או להעביר כתרומה לעמותות שונות. אבל כאשר מדובר בחפצים יקרים, תכשיטים העשויים מזהב, למשל, לזמן אין כל משמעות. גם אם אנו כבר לא מרוצים משרשרת הזהב העתיקה שאינה אופנתית, היא עדיין שווה כסף. הרבה כסף. כיום, יותר מתמיד, הרבה יותר מקובל להפוך את הזהב הישן לכסף מזומן. לא רק סוחרי זהב או משקיעים מוכרים את המתכת היקרה. לא רק יצרני שעונים בעבודת יד או צורפים קונים ומוכרים תכשיטים, זהב ומתכות יקרות. גם אתם, שאינכם סוחרי תכשיטים, אם יש לכם כל דבר שעשוי מזהב ואיננו דרוש לכם, יכולים למכור אותו.

אילו פריטי זהב ניתן למכור?

לא רק שרשרת זהב שנקנתה לפני שנים רבות אפשר למכור על מנת לקבל כסף מזומן. כל פריט וכל מוצר שעשוי ממתכת יקרה ובמיוחד מזהב, ניתן למכור לסוחרי זהב או לבעלי עסקים שעוסקים בשיווק תכשיטים. אלה יכולים להיות עגילים מזהב צהוב או שרשראות מזהב לבן. אלה יכולים להיות שעוני יד שעשויים זהב טהור או קערת זהב שהתקבלה בירושה. זה בדיוק התכונה הגמישה של הזהב שהופכת אותו מאז ומעולם לתחליף של כסף עובר לסוחר. כל דבר שעשוי מזהב ניתן למכור שוב ושוב או שניתן להתיך ולאחר מכן להפוך לתכשיט חדיש ומרהיב שעשוי מזהב.

מדוע מקובל לשלם במזומן?

סוחרי מתכות יקרות לא בהכרח משלמים במזומן כאשר הם מבצעים עסקאות מול ספקים או חנויות תכשיטים. אך כאשר מדובר באנשים פרטיים אשר מעוניינים למכור תכשיט או חפץ ישן מזהב, התשלום במזומן מקובל מאוד. בדרך כלל, מדובר בעסקאות מזדמנות והמוכר אינו מכיר את הקונה היכרות קרובה. ובכל מקרה, מרבית האנשים לא יסכימו למכור תכשיט יקר, טבעת מזהב או שרשרת מזהב, תמורת צ'ק או בכרטיס אשראי.

מחיר הזהב והשוק בעולם

אם אתם עומדים למכור את הזהב שלכם, זכרו את הכלל הבא. זהב תמיד היה ותמיד יהיה מתכת יקרה. ובכל זאת, מחיר הזהב בשוק העולמי וגם בארץ אינו קבוע אובלתי משתנה. בשנים האחרונות, למשל, חלה עלייה במחירי הזהב. זה קרה לאחר תקופה שבה ראינו שפל במחירי הזהב. אך לא ניתן לומר שכל מי שקונה מכם את הזהב שלכם ישלם לכם מחיר מוגדר מראש. בהחלט יש הבדלים בין המחירים שאותם יהיו מוכנים לשלם לכם עבור הזהב שברשותכם. לכן, יהיה זה רעיון טוב לבדוק באיזה שער (כלומר באיזה מחיר) מוכנים לקנות מכם את הזהב שאתם כבר לא צריכים.
 

מי קונה זהב במחיר מקסימלי? טיפים

יש לך שאלות נוספות? צור קשר

 

קונים במזומן!

קונה ירושות ועזבונות
קונים ירושות ועזבונות
מי קונה ירושה במזומן
קונים עתיקות
קונים מטבעות זהב