פינוי ירושות ועזבונות

•    זקוק לעזרה בפינוי ירושה? עזבון?
•    צריך אנשי מקצוע אמינים לטפל ברכוש יקר?
•    מחפש פינוי ירושה מהיר ובטוח?


אנו מציעים שירות פינוי ירושות ועזבונות מכל סוג, בכל איזור המרכז. תמורה מלאה והכי משתלמשת שתוכל למצוא עבור הרכוש שלך. אל תתמודד לבד ואל תבזבז זמן, אנחנו נבצע פינוי ירושה במהירות ונשאיר לך בית ריק ונקי.
קונים ירושות ועזבונות במחירי מקסימום


מי קונה תכולת דירה במחיר הטוב ביותר? אספן כמובן


תהליך פינוי ירושות ועזבונות

תהליך פינוי ירושות ועזבונות כולל 3 שלבים:

•    היכרות טלפונית – שלב בו נעשה תיאום ציפיות, הערכת שווי הרכוש ורצונות המשפחה. בשלב זה יכולים להיות נוכחים הממשפחה כולה, נציג מהמשפחה או שיכולים להיערך כמה מפגשים נפרדים למען כל אחד. בשלב זה אין כל התחייבות לגבי המשך העבודה מצידך.

•    פינוי ירושה – בשלב זה כל התכולה והרכוש מקבלים משמעות וערך וחליטים מה לעשות עם כל חפץ וחפץ.

•    בית נקי ומוכן – בעת הסיום, אתה תקבל בית או דירה נקייה מתכולה או פסולת שמוכנה שיעשו בה שימוש. הבית יהיה מוכן להשכרה מחדש או למכירה.

מפגש עם איש מקצוע

איש מקצוע מטעם חברה אשר מבצעת פינוי ירושה יישאר איתכם בקשר לאורך כל התהליך. לאחר הערכת השווי ומפגש ההיכרות ותיאום ציפיות איש מקצוע ירצה לדעת מה חשוב לכם, ייספק מידע באשר מה נעשה עם החפצים השונים וכן יעדכן בכל מידע חשוב. פינוי ירושות ועזבונות, נעשה בדרך כלל לאחר פטירת אדם אהוב הוא נושא רגיש המערב את כל המשפחה. אנחנו מודעים לכך ולכן נגלה את הרגישות המקסימלית כלפיכם וכלפי החפצים היקרים לכם. לעיתים, לחפצים השונים ישנו ערך סנטימנטלי ולכן אנחנו נעניק לכם את כל הפרטים באשר למי הם נמכרים וכו'.

לאן עובר הרכוש שלי?

הרכוש שאנו מפנים בדרך כלל מתחלק לשלושה שימושים שונים:

1.    רכוש בעל ערך כספי – תכולה מסוג זה היא רכוש שבעצם ניתן למכור במקומות השונים, חנויות יד שנייה, שוק הפשפשים ועוד. עבור רכוש מסוג זה אתה מקבל את התשלום, לאחר הערכה של איש מקצוע מהחברה של הערך הכספי.

2.    רכוש לתרומה – זהו רכוש שלא ניתן למכור ולהעריך את השווי הכספי שלו, אך עדין ניתן להשתמש בו. אצלנו, תמיד נרצה לעשות את המקסימום כדי למנוע פסולת מיותרת, ולכן, אנחנו עושים מאמצים רבים כדי לחבר בין הרכוש שיש בידינו לאנשים ומשפחות הנזקקות לו. כך, אנו פועלים למען איכות הסביבה ועוזרים למי שצריך.

3.    פסולת – ברכוש מסוג זה לא ניתן לעשות כל שימוש, או שלא מצאנו מי שיהנה ממנו, ולכן אנחנו נפנה אותו לאתרי הפסולת המורשים על פי החוק. הפסולת לא תהווה מטרד ולא תזרק ברחוב בשום אופן.


בחר נכון!

טרם בחירת החברה שתבצע פינוי ירושה, זכור תמיד תרצה לבחור באנשי מקצוע אשר יכבדו את הרכוש של האדם היקר, שלא ייפגע ולא יינזק וייעשה בו שימוש הולם בלבד. פינוי ירושות ועזבונות הינו הזדמנות עבורך לפנות רכוש בכבוד, ועל הדרך לקבל את מלוא התמורה עבור שווי החפצים.

יש לך שאלה נוספת? צור קשר


פינוי מהיר ומקצועי!

קונה ירושות ועזבונות
קונים ירושות ועזבונות
מי קונה ירושה במזומן
פינוי ירושות ועזבונות
קונים מטבעות זהב