פינוי תכולת דירה

  • זקוק לעזרה בפינוי תכולת דירה?

  • חייב לפנות את הנכס בהקדם האפשרי?

  • רוצה לקבל תמורה מלאה עבור הרכוש שלך?

אנחנו נעשה עבורך את כל עבודת הפינוי, הכוללת פינוי תכולת דירות, מיון התכולה, תרומה, מכירת פריטים ופינוי פסולת ביעילות בזמן קצר. תן לנו לחסוך לך זמן יקר, ימי עבודה וסופי שבוע ותהנה מראש שקט בזמן שאנחנו מטפלים בהכל.
אנו קונים ירושות ועזבונות במחירי מקסימום!


איך זה עובד? הסבר מהיר

מי קונה ירושות במחיר הטוב ביותר? רק אספן


מי צריך פינוי תכולת דירה?

פינוי תכולת דירות בדרך צריכים אנשים ומשפחות אשר קיבלו בירושה, לאחר פטירת אדם קרוב או מעבר לבית אבות או כל מוסד אחר, דירה או נכס אשר במשך שנים רבות נצבר בו רכוש רב של אותו אדם יקר. במקרים כאלה, משפחות רבות מתמודדות עם תקופה לא קלה ורגישה וכן צריכות גם למצוא פנאי לסידורים רבים ובירוקרטיה. אנחנו מעניקים שירותים אלה לכל מי שצריך יד מיומנת במיון תכולה, סידור ופינוי למקומות המתאימים לכך. כמו כן, אנחנו מציעים כמובן תמורה מלאה עבור הרכוש היקר לך.

אילו סוגי פינויים אנו מבצעים?

ספק שירות מקצועי יספק שירותי פינוי תכולת דירות, כמו גם פינוי משרדים, פינוי חצרות, פינוי מקלטים, פינוי חדרי אחסון, פינוי ירושות ועתיקות. אנחנו עוסקים גם בפינוי דירות לשם מעבר דירה או מעבר לאזור מגורים אחר, כאשר אתה מתמודד עם רכוש ותכולה רבה שנשארה אשר אין לך צורך בה יותר. בפינויים מסוג זה תוכל גם להרוויח ולהינות מכסף על הרכוש שהוא שלך, אנחנו נדאג למצוא לו שימוש הולם.

לאן הולך הרכוש?

תהליך מיון התכולה יכול לקחת שבועות ואף חודשים למי שאינו מיומן, אך לעוסקים בתחום זהו יום עבודה פשוט, העין המיומנת כבר יודעת לזהות באיזה רכוש ניתן עוד לעשות שימוש ובאילו פריטים לא. בנוסף, לעיתים קשה לאנשים ההתעסקות עם רכוש של אדם קרוב ויקר ומתקשים לקבל החלטות, בדיוק בשביל זה אנחנו פה. הרכוש מתמיין לשלוש קבוצות:

1.    רכוש בעל ערך כספי – זהו הרכוש שנמכר לחנויות יד שנייה ושווקים. עבור רכוש זה אתה מקבל את הכסף.

2.    רכוש לתרומה – אלו הם פריטים ללא ערך כספי, אך שעדין ניתן לעשות בהם שימוש, כמו כלי מטבח, מכשירי חשמל ישנים ועוד. את הרכוש הזה אנחנו נדאג להעביר למי שיש לו צורך בכך, אנחנו מתאימים צורך להיצע של עמותות ומשפחות נזקקות ומשתדלים לנצל כל רכוש כזה לתרומה לקהילה.

3.    פסולת – זהו רכוש שאין בו צורך ואין שימוש נוסף שאפשר לעשות בו, למשל עיתונים, מסמכים ישנים ועוד. גם את הפסולת יש לדעת בדיוק לאילו אתרי פסולת מורשים יש להעביר וכמובן לנצל כל מה שניתן למחזור.


כמה יעלה לי פינוי תכולת דירה?

פינוי תכולת דירות מתחלק גם כן בין שלושה מקרים נפוצים. פינוי תכולת דירה בחינם, הוא מצב בו הרכוש והתכולה שבנכס שווים בערך הכספי שלהם את העבודה של הפינוי ולכן החברה אינה גובה תשלום מהלקוח. מקרה אחר הוא שתכולת הדירה והרכוש שווים ערך כספי גבוה מעלות העבודה, במקרה כזה ישלם ספק השירות ללקוח עבור פריטים שנקבעו מראש ותמורה שהסכימו עליה שני הצדדים. המקרה האחרון הוא כאשר תכולת הדירה היא בעיקרה פסולת ואין היא משתווה לערך הכספי של העבודה, במקרה כזה ישלם הלקוח עבור השירות שמקבל.

פינוי יעיל ואפקטיבי

חשוב מאוד לשים לב האם החברה שממנה אתה מקבל שירות מפנה פסולת כחוק, אינה משאירה דברים שיכולים לסכן את הציבור ברחובות או במקומות שאינם מתאימים לכך. כמו כן, ערך עליון אצלנו הוא מחזור, כל מה שניתן לנצל לכך אנחנו דואגים שאכן ייעשה כדי למנוע ייצור נוסף של פסולת, ובעצם כדי לשמור לעזור למען שמירה על הסביבה שלנו. אצלנו תמיד נמצא דרך לעשות שימוש חוזר בחפצים על ידי תרומה לקהילה ולמי שזקוק לכך.

היזהר מחובבנים

לאחרונה עסקים רבים הוקמו למען פינוי תכולת דירות, ובפועל מדובר בכמה חברים עם טנדר אשר לא בקיאים בתחום, אינם יעילים ולעיתים גורמים נזק רב לרכוש ולנכס. שים לב וודא טרם תחילת העבודה שמדובר במקצוען אשר מבטיח לך ומשפחתך התחשבות בצרכים, מקפיד על שקיפות מלאה בנוגע ללאן מגיע הרכוש ומה בדיוק נעשה איתו. וודא כי איש המקצוע מתייחס בכבוד לרכוש שלך או של האדם הקרוב אליך ומגלה רגישות למצבך. בקש התחייבות על זמנים, מתי מתחילה העבודה ומתי מסתיימת ותתעניין בכלים איתם עובד, זה יכול להעיד על מקצועיות רבה.

המלצות

חשוב מאוד, לקבל המלצות מחברים או בעלי ניסיון, חפש גם מידע ברשת. כיום, כל איש מקצוע או חברה בעלת ניסיון וותק בתחום תוכל לקרוא עליהם ברשת, למצוא מידע, המלצות וחוויות של אנשים שעברו בדיוק את אותו הדבר וקיבלו את השירות.

מה אנחנו מציעים לך?

אצלנו תקבל פגישת היכרות ראשונה ללא התחייבות להמשך התהליך. הפגישה הראשונה יכולה להיעשות מול המשפחה או עם נציג מהמשפחה בלבד, בפגישה זו נרצה לערוך תיאום ציפיות וננסה לספק את כל הבקשות שלך. כמו כן בפגישה זו איש המקצוע מגיע להעריך את תכולת הדירה בשווי כספי כמובן לפי הפריטים והרכוש שנמצאים בה. אנחנו גם מבטיחים ללקוחותינו בסוף התהליך לקבל דירה או נכס נקי וריק מפסולת או רכוש, דירה המוכנה לשימוש מידי באופן שרק תבחר.


ותק וניסיון

אצלנו תוכל להינות מאנשי מקצוע בעלי וותק וניסיון בפינוי תכולת דירות:

•    מהירות ויעילות בעבודה
•    בטיחות ואמצעי מיגון
•    ארגון וסדר ברמה גבוהה
•    יחס מכבד ורגיש לרכוש
•    זמינות מלאה לכל שאלה ומתן מידע
•    תמורה מלאה עבור הרכוש שלך והחפצים היקרים
•    ראש שקט בזמן הפינוי
•    ללא פגיעה ברכוש או בנכס
•    עבודה עם מכשור ברמה הגבוהה ביותר

 

פינוי תכולת דירה חינם - צור קשר

 

 

פינוי מהיר ומקצועי

קונה ירושות ועזבונות
קונים ירושות ועזבונות
מי קונה ירושה במזומן
ניכיון צ'קים מסחריים
פינוי תכולת דירה
פינוי תכולת דירות