שירות מנעולן ברמת גן

  • עובר דירה ברמת גן? מפנה דירה?

  • צריך להחליף מנעול? צילינדר חדש?

  • מחפש מנעולן ברמת גן אמין ומיומן?


במסגרת השירות שלנו, אנו מספקים שירות משלים של מנעולן ברמת גן. לאורך כל שלבי העבודה, חשוב לנו לוודא שהרכוש שלך לא ייפגע ולא יינזק בשום צורה. במקרים רבים, אנו ממליצים להחליף את מנעול הדלת הישן, כדי לחסוך בעיות עתידיות. צילינדר חדש ואיכותי לא צריך להיות יקר! אנו כאן לשירותך.

שירות לכל סוגי המנעולים על המקום

 

מהם השירותים שאנו מספקים? הסבר מהיר


פתרון מהיר לכל סוגי המנעולים

מנעולן מקצוען ברמת גן כאן לעזרתך. בכל רחבי רמת גן אפשר למצוא מנעולן הבקיא בכל סוגי המנעולים ויודע איך לפתור כל בעיה מבלי לגרום נזק נוסף.  אם עברת דירה, כדאי ורצוי לקרוא למנעולן שיחליף עבורך צילינדר וייתן לך מפתח חדש לדירתך במחיר אטרקטיבי ובמהירות ובאמינות. אם איבדת את המפתח לאוטו או שהוא ננעל בתוך הרכב, גם במקרה כזה אין סיבה לדאגה.
מנעולן ברמת גן יגיע אליך בזריזות ויפתח את הרכב מבלי לגרום כל נזק. ואם נתקעת מחוץ לבית והמפתח נשאר בפנים – אין מה לחשוש. פורץ מנעולים מנוסה יגיע תוך דקות אליך הביתה ויפתח לך את הדלת לרווחה.

מנעולן באישור המשטרה

מנעולן ברמת גן נושא עימו תעודת מנעולן בכיר מארגון המנעולנים בישראל. תעודה זו יש להציג בפני הלקוחות ומול שוטרים לפני ביצוע פריצה לנכס. התעודה מאשרת כי נותן השירות שמולך הוא בהכרח מנעולן מוסמך, שאמינותו נבדקה ואושרה על ידי ארגון המנעולנים בישראל. כדאי ואף חשוב לבדוק אם המנעולן שהזמנת לפרוץ את ביתך ברמת גן נושא עימו תעודה כזו, על מנת לא להסתכן ולסכן את ביתך ואת כל המצוי בו, נפש ורכוש כאחד.

איך פורצים דלת?

כל
פורץ דלתות מוסמך יודע שהתסריט המוכר לפריצת מנעול ברמת גן כולל בדיקה של כל הדרכים השגרתיות לפתיחת הדלת ולאחריה – שבירת המנעול. כמובן שלאחר מכן המנעולן יחבר מחדש את המנעול ויחזיר את הדלת למצבה הרגיל. המחיר הנוח יכלול מראש גם את הפריצה וגם את עלות המנעול החדש, אז הסר דאגה מליבך. מקרה שונה הוא כשמדובר בדלת עץ, ועל כן המנעול פחות מהודק על הדלת. מנעולן ברמת גן יבצע פריצה ללא הריסת הדלת העדינה. לשם כך ישתמש פורץ דלתות בכלי הפריצה המקצועיים בעולם. מדובר בכלים דקים החודרים מבעד למשקוף הדלת לצד המנעול, ושומרים באותו זמן גם על המשקוף וגם על הדלת.

זמינות מירבית לכל מצב

מנעולן ברמת גן נותן שירות המתאים בדרך כלל למי שנתקע בתוך הבית או מחוצה לו, בחדר מסויים בתוך הבית או מחוצה לו. מקרה נפוץ נוסך הוא נעילה בחדר השירותים – מצב לא נעים לכל הדעות ואף מסוכן במקרים מסוימים. מדובר בפריצה עדינה שלא תותיר נזק מיותר לטפל בו אחר כך. במקרים מסוימים מדובר בפריצה דחופה, ובמצב כזה כיוון שמדובר בפיקוח נפש, זמינות המנעולן ברמת גן תהיה קצרה ומשכה הוא עד 20 דקות – במשך כל שעות היממה, 7 ימים בשבוע ו-365 ימים בשנה (לא ייגבה מחיר נוסף על שעות לילה או סופי שבוע). עבודתו של המנעולן חשובה ויכולה גם במקרים קיצוניים למנוע אסון.

 

צריך סיוע מהיר? צור עמנו קשר

 

קונה ירושות ועזבונות
קונים ירושות ועזבונות
פינוי דירה ברמת גן
פינוי דירות ברמת גן

מנעולן תותח!