אחסנת תכולת דירה במרכז

אחסנת תכולת דירה במרכז למי זה טוב?

המחשבה על העדר מקום נגיש וזמן לאחסן תכולה של בית עלולה לעכור שלווה ולטרוד מנוחה. מה עושים? היכן מניחים את כל הדברים החשובים, יקרי הערך, כאשר נדרשים לפנות דירה מצד אחד ואין צורך בכל תכולתה במקום שאליו עוברים מצד שני?

כאן נכנסת לתמונה חברה המציעה, בין מגוון מוצריה, מתחם אחסון מאובטח 24/7 שבו תוכלו לאחסן כל כמות תכולה לכל זמן שיידרש. חברת שילוח בינלאומי מעניקה סל שירותים מגוון בתך מעטפת לוגיסטית מקצועית, שבמסגרתה מתקיימים כל התהליכים בשקיפות מלאה.

אין מחיר לראש שקט ראש כזה מוצאים במתחם אחסון, שאליו משנעים את הציוד שלכם, תכולת הבית או כל תכולה אחרת. כך אתם יכולים לעבור למקום אחר ולשהות בו כל פרק זמן שתצטרכו או תרצו, בידיעה ובתחושה כי כל היקר לכם שמור במקום בטוח ומאובטח.

יתרון השמירה במתחם מסודר הוא בהקפדה מרבית על כל התנאים ההכרחיים לשמירה על איכות התכולה ובטיחותה, לרבות דברים שנדרשת שמירתם בטמפרטורה קבועה ואסור שייחשפו לשמש. כמו שכל הנחלים הולכים אל הים - רוב האנשים מתרכזים במרכז, לכן לשירות חיוני ונדרש זה במרכז הארץ יש חשיבות רבה. המתחם מצוי במקום שנגישות משאיות אליו היא קלה ונוחה. אין צורך לתמרן.

כאשר אתם מקבלים הודעה על רילוקיישן אתם מתחילים, באופן טבעי, לחשוב על כל הסידורים ועל הפרטים הטכניים הרבים שנדרשת תשומת לב אליהם. כאשר אתם מתקשרים אל חברת שילוח הרווח שלכם הוא לא רק רווח נקי- הוא רווח כפול ומכופל: החברה היא גם, ואולי בראש ובראשונה, חברת שילוח בינלאומי (היא כזאת בהגדרתה ובייעודה), שבאמצעותה תוכלו לארוז את תכולת הבית, להעמיס אותה על משאית, לפרוק אותה אם בנמל ואם, תחילה, במתחם האחסון (במיוחד אם אתם נדרשים או רוצים להעביר את התכולה בהדרגה) לפרוק את התכולה באחד הנמלים בארץ היעד, להעמיסה שוב על משאית ולפרוק אותה בתוך הבית החדש שלכם. כל התהליך, מהחל ועד כלה, מתבצע על ידי צוות עובדים מקצועיים, מאומנים ומיומנים, שיודעים את העבודה ומבצעים אותה תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות והזהירות.

מבחינה סטטיסטית, חלק הארי מהאנשים שעשויים להיזקק לשירותי אחסנה מתגוררים במרכז, כך שהיצע של
שירותי אחסנה בהרצליה ובתל אביב ייתנו להם מענה מיטבי. ככל שמתחם האחסון קרוב יותר למקום מגוריהם, כך גם העלות הכספית זולה יותר.

לשירותכם מתחם אחסון לכל תכולה של בית במקום הכי מרכזי בישראל- במרכזה.  


 

רוצה להתייעץ טלפונית? צור קשר

 

אריזת דירה
ניקיון דירות
קונים ירושות ועזבונות
פינוי דירה ברמת גן
פינוי דירות ברמת גן

הכל מבוטח!