פורץ דלתות וכספות

  • עובר לדירה חדשה?

  • ירשת דירה ישנה ואין לך מושג למי יש מפתח?

  • מעוניין להתקין צילינדר חדש?


במסגרת השירות שלנו, נוכל לתאם עבורך פורץ דלתות מוסמך לצורך החלפת מנעול בדירה. חשוב לוודא שהרכוש שלך או של קרוביך ישאר בטוח בכל עת. במקרים רבים, אנו ממליצים להחליף צילינדר ישן בכדי לחסוך בעיות עתידיות. מה שכן, קיימים בשוק צילינדרים חזקים במיוחד במחירים נמוכים.

החלפת מנעול חוסכת צרות רבות

 

השירותים שלנו - הסבר מהיר


פורץ דלתות וכספות

פעמים רבות, בסגרת הפעילות של פינוי בתים, אנו נדרשים לשירותיו של פורץ דלתות וכספות. הסיבות לכך רבות ומגוונות, ונובעות משינוי הבעלות על נכס או מאובדן של מפתחות ישנים. במקרים אלו, נעדיף תמיד לעבוד עם בעל מקצוע אמין ומומלץ, שידע להתאים בצורה אופטימלית את סוג המנעול החדש, ואף לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. האתגר הוא למצוא
פורץ דלתות שידע לספק פתרון מהיר לכל הבעיות בבית.

פריצת דלתות ישנות

לעיתים אנו מגיעים לבית ישן, ויש דלתות נעולות ללא מפתח. אל דאגה, אין מדובר במנעול כניסה אימתני אלא במנעול פשוט. ניתן לקרוא למנעולן שיפתח את הדלת בעלות סמלית בלבד. פריצת מנעולים מסוג זה הינה פשוטה ומהירה, ועדיין עדיף להיעזר בשירותיו של בעל מקצוע, כדי לחסוך נזקים מיותרים למנעול, למפתח או למשקוף.

פריצת כספות

פעמים רבות, אנשים שנפטרים משאירים אחריהם כספות סגורות. לעיתים המפתח אבד ולפעמים הקוד אבד. פורץ דלתות שמכבד את עצמו, מספק גם שירות של פריצת כספות מקצועי. ישנם סוגים שונים של כספות, אך העיקרון דומה. לפני שמזמינים מנעולן לפריצת כספת, מומלץ בד"כ לשלוח לו תמונה של הכספת, ע"מ שיוכל בטלפון לומר אם ביכולתו לפרוץ אותה ואף לקבל הצעת מחיר טלפונית. אדם מן הישוב לא יצליח לעולם לפרוץ כספת, שכן מדובר במנגנון נעילה מתוחכם.

החלפת מנעול לאחר פטירתו של דייר/בעל הנכס

במקרים בהם קרוב משפחה נפטר והשאיר אחריו נכס/דירה/בית – מומלץ בד"כ לבצע החלפת מנעול מהירה, ליתר ביטחון. אף פעם לא נוכל לדעת מי עוד החזיק במפתח לדירה. זה יכול להיות המטפל של קרוב המשפחה, בני משפחה אחרים, שכנים ואפילו דיירים קודמים בדירה. הניסיון מלמד, שיש להחליף מנעול מיד כשמקבלים את הנכס, בכדי למנוע פריצה והשחטה של רכוש. פורץ דלתות מיומן מסוגל להחליף מנעול תוך דקות, בעלות לא גבוהה.

בחירת צילינדר לדלת

ניתן לבחור צילינדר פשוט יחסית, ובכך לחסוך בעלויות. זה נכון בעיקר במצבים בהם הנכם מתכננים למכור את הנכס או במקרים בהם הנכס עומד ריק יחסית. במקרים בהם יש רכוש יקר בבית או במקרים בהם הנכם מתכננים לעבור לגור בנכס – ההמלצה הגורפת של כל פורץ דלתות הינה התקנת צילינדר ברמת אבטחה גבוהה יותר. זה לא אומר שחייבים להזמין מנעול עם כרטיס חכם, אבל לפחות ללכת על מותגים מוכרים יותר כמו פלדלת או רב בריח. פורצי דלתות רבים הינם מתקינים רשמיים של חברות אלו, וישמחו לבצע התקנה מהירה. בהתקנה מסוג זה, מקבלים בד"כ 4-5 מפתחות ביחד עם המנעול. כך שתוכלו בהמשך לחלק מפתחות לבני משפחה נוספים.

המלצה על בעל מקצוע טוב באיזור המרכז

מחפש
מנעולן ברמת גן? מנעולן בתל אביב? התחום של פריצת מנעולים הינו פרוץ מעט. ישנן בעלי מקצוע ותיקים ומיומנים שמספקים שירות מדהים, ולעומתם נותני שירות צעירים המחפשים לבצע רווחים מהירים ע"ח הלקוחות. בתוכניות כמו "יצאת צדיק" ניתן היה לראות כיצד מנעולנים צעירים מנצלים לקוחות מבוגרים שאינם בקיאים במחירים של הצילינדרים. על כן המלצתנו היא לעבוד אך ורק עם פורץ דלתות מומלץ ומוסמך, עליו קיבלתם המלצות אותנטיות של חברים או מכרים. עבודה עם בעל מקצוע מומלץ מספקת שקט נפשי, חיסכון בזמן וחיסכון בכסף.
 

 

צריך סיוע מהיר? צור עמנו קשר

 

פורץ דלתות
שכפול מפתח לדלת
פורץ מנעולים מוסמך

פורץ דלתות תותח!