קונה זהב במזומן

 

  • יש ברשותך פריטי זהב שאין בהם שימוש?

  • רוצה לקבל הערכת שווי מדויקת?

  • מעוניין להפוך את הזהב שלך למזומן?

הגעת למקום הנכון. אנשים רבים מוצאים עצמם עם מגוון פריטי זהב ישנים ללא שימוש: תכשיטים ישנים, שעונים, מטבעות זהב, צמידים ישנים, זהב שבור, טבעות יהלומים ועוד. אנו נדאג שתקבל תמורה מלאה עבור הזהב שלך. כך תוכל להפוך את התכשיטים שלך לכסף מזומן.
התשלום מתבצע על המקום במחיר מקסימלי

 

אנו קונים ירושות ועזבונות במזומן - לחץ כאן

מי קונה עתיקות במחיר הטוב ביותר? אספן כמובן

קונים פריטי זהב מכל הסוגים!

אנו קונים זהב במזומן ומשלמים את המחיר המשתלם ביותר על הפריט היקר שיש ברשותך. אם ירשת שרשרת זהב, שעון זהב, עגילי זהב או כל פריט אחר מזהב טהור ואתה רוצה להבין מה שוויו על מנת שתוכל למכור אותו במזומן, הגעת למקום הנכון. חברות רבות מעניקות שקילת זהב בחינם ומקדמות אותך צעד אחד לעבר מכירת החומר היקר שברשותך ולמימוש שוויו האמיתי, במזומן באופן מיידי. אנו קונים זהב במזומן בכל צורותיו, כולל זהב שבור או זהב ישן, והכסף מיד אצלך בכיס.

היזהרו מזיופים במשקל

כשמדובר באחד החומרים היקרים בכדור הארץ, חשוב לדעת שכשקונים זהב במזומן יהיו רבים שינסו לזייף ולרמות את מחיר הזהב. כשמוכרים או קונים זהב במזומן צריך לדעת לעשות זאת רק בעזרת בעל מקצוע אמין ומנוסה שלו רקע עסקי עשיר וניסיון בקניית זהב. קח בחשבון שהרגע בו הסיכון לזיוף הוא הגדול ביותר הוא בעת שקילת הזהב. משקלים יכולים להיות מזוייפים ולהראות מספר גרמים מועט ממשקל החומר. במצב כזה לך לשקול בעצמך את הזהב שברשותך בכל חנות תכשיטים, בהן מרבים לתת את השירות הזה בחינם. הרבה סוחרים שקונים זהב במזומן נותנים את שירות השקילה בחינם, אז כדאי לשים לב ביתר שאת לשלב הזה.

התבססו על קונים אמינים - סוחרים ותיקים עם שם טוב

לא משנה מאילו סיבות, לקוחות רבים אשר מוכרים או קונים זהב במזומן רוצים לשמור על דיסקרטיות. זהו דבר מקובל כשקונים זהב במזומן, ועל כן אספן אשר קונה זהב במוזמן יודע לשמור על פרטיות הלקוח. רצוי מאוד שכל גוף או אדם אשר קונה זהב במזומן יהיה גורם מנוסה וותיק בתחום על מנת שהערך של תכשיט הזהב שאתה מוכר יקבל את שוויו המלא. מחירי הזהב עולים בכל שנה שעוברת ועל כן אל תתפשרו על קונה לא אמין, כי כשקונים זהב במזומן עושים את זה באחריות.

איך מוכרים או קונים זהב במזומן?

מכירת זהב במזומן היא פשוטה למדי, ממש מיידית. שוקלים את הזהב ומורידים ממנו כל חומר אחר שאינו זהב טהור כמו אבני חן או מתכות אחרות. את מספר הגרמים שנקבע כזהב טהור מכפילים על פי שער הזהב העולמי שזמין אונליין ונקבע בארצות הברית, והוא עולה ויורד ברמה היומיומית. ניתן לגשת פיסית אל חנות תכשיטים או להזמין אליך הביתה אספן עתיקות אשר קונה זהב במזומן על המקום.

למרות זאת, על הנתונים מצביעים על כך שהמגמה הקבועה שער הזהב העולמי היא מגמת עלייה. כיוון שמחיר גרם זהב נקבע בארה״ב הוא מתורגם באופן ישיר לדולרים, ועל כן עם שער הדולר עולה יחד עם שער הזהב זוהי הזדמנות טובה למוכרים וקונים זהב במזומן. בהתאם לשער הדולר מעריכים את המחיר שעל בסיסו קונים זהב במזומן. תוך זמן מועט מרגע קבלת העסקה על הצדדים, הכסף המזומן יכול להיות אצלך. כך, באופן מאוד פשוט, קונים זהב במזומן.

יש לך שאלות נוספות? צור קשר

 

קונים במזומן!

קונה ירושות ועזבונות
קונים ירושות ועזבונות
מי קונה ירושה במזומן
קונים עתיקות
קונים מטבעות זהב