פינוי תכולת בית

  • זקוק לעזרה בפינוי תכולת בית?

  • צריך לפנות רכוש רב במהירות האפשרית?

  • מחפש בעל מקצוע אמין שיקנה הכל במחיר מלא?

פינוי תכולת בתים יכולה יכול לארוך ימים רבים ושבועות - עבור מישהו שאינו מיומן. אנחנו קונים תכולת בית הכל כולל הכל, ובכך חוסכים לך זמן וכסף - ומאפשרים לך לקבל תמורה מלאה עבור חפצי הערך בדירה.

 

לאיך זה עובד? הסבר מהיר

אנו קונים ירושות ועזבונות במזומן!

 

כיצד זה מתבצע?

לעיתים אנשים ומשפחות אשר מקבלים בירושה דירה או נכס מאדם יקר שנפטר או עבר לבית אבות או מוסד אחר, מתמודדים עם תקופה קשה, סידורים רבים שצריכים לבצע ודירה מלאה ברכוש שנצבר במשך שנים רבות. משפחות אלו מעדיפות פעמים רבות להיעזר שאנשי מקצוע כדי לחסוך מעצמם התמודדות קשה רגשית לעיתים עם רכוש של אדם אהוב. כמו כן, ספק שירות מקצועי המבצע פינוי תכולת בתים, יוכל לחסוך לכם ימי עבודה, סופי שבוע ושעות רבות של עבודה. כאשר אנחנו תוך מספר ימי עבודה נבצע עבורכם את השירות.

כמה זה עולה?

אספן אשר קונה תכולת בית מציע ללקוחות שלו מספר אפשרויות לפי ערך התכולה של הבית:

1.    קונים תכולת בית – במקרה בו התכולה והרכוש בעלי ערך כספי רב יותר מהשירות, ויש בו פריטים רבים אשר שווים כסף, נותן השירות קונה תכולת בית מהלקוח ומשלם לו על הפריטים יקרי הערך שלו.

2.    פינוי תכולת בתים בחינם – במקרה בו הרכוש מוערך בשווי כספי השווה לשירות הפנוי, השירות יינתן ללקוח בחינם, ללא תוספת תשלום.

3.    תשלום עבור פינוי – במידה והתכולה של הבית או הדירה אינה שווה את שירות הפינוי הלקוח ישלם לנותן השירות כפי שסוכם מראש. מדובר במקרה נדיר ביותר, שכן גם רהיטים ישנים שווים כסף, וגם חפצים ישנים שאף פעם לא חשבת למכור... תן לנו להפתיע אותך עם הצעת מחיר נדיבה!

אילו שירותים אנחנו מספקים?

חברה מקצועית וותיקה, אשר מבצעת פינוי תכולת בתים, לרוב תבצע שירותים נוספים:

✓    קונים תכולת בית
✓    קונים ירושות ועזבונות
✓    פינוי חצרות
✓    פינוי מקלטים
✓    פינוי משרדים
✓    קניית עתיקות ויודאיקה

✓    קניית זהב ותכשיטים ישנים
✓    פינוי דירה בחינם
✓    והכל במזומן על המקום

היזהר מחובבנים!

כיום, ישנם עסקים רבים אשר נותנים שירותי פינוי תכולת בתים, אך בפועל מדובר בכמה חברים עם טנדר, אשר אינם עושים זאת באופן מקצועי, הם לא בעלי מיומנות, כלים או הניסיון כדי להעניק לך שירות ראוי ומקצועי. שים לב שהחברה או הספק שממנו אתה מקבל שירות אכן מקצועי, בעל וותק, ניסיון והמלצות. לרוב, אם מדובר בחברה מקצועית בעל ניסין תוכל למצוא מידע ברשת, לשמוע המלצות וחוויות של לקוחות. כמו כן, שים לב כי ספקים מקצועיים אשר קונים תכולת בית יהיו מצויידים בכלים מתקדמים ואמצעי מיגון שיימנעו נזקים לאדם, רכוש ולנכס שלך.

כיצד לבחור בעל מקצוע?

חפש באיש המקצוע את המאפיינים הבאים וכך תדע שאתה בידיים טובות:

•    רגישות למצבך והדרישות שלך
•    אמינות, וודא שאתה מקבל תמורה מלאה עבור הרכוש שלך
•    שקיפות, שאל לאן מגיע הרכוש ומה נעשה איתו
•    מקצועיות, בקש המלצות ושאל על הסכם עבודה

בוא נתחיל! צור קשר עכשיו

 

 

קונה ירושות ועזבונות
קונים ירושות ועזבונות
פינוי תכולת בתים
פינוי תכולת בית

הכי מהיר והכי משתלם!

קונים מטבעות זהב