פינוי תכולת דירה בחינם

  • זקוק לעזרה בפינוי תכולת דירה?

  • רוצה לקבל תמורה מלאה עבור החפצים השונים?

  • מחפש שירות פינוי תכולת דירה בחינם?

אנו מציעים שירות ייחודי של פינוי תכולת דירה בחינם על ידי מובילים מיומנים, ללא כל פגיעה ברכוש. בנוסף לכך, נספק לך את התמורה הכספית המלאה עבור הרכוש הרב ועבור חפצי ערך. הפינוי יבוצע במהירות וביעילות המירבית כך שתוכל להשתמש בנכס לכל מטרה בהקדם.
כן כן, השירות ניתן בחינם!

 

מדוע השירות ניתן בחינם? הסבר מהיר

אנו קונים ירושות ועזבונות במחירים הכי טובים!

מי צריך פינוי תכולת דירה בחינם?

לאחר שאדם נפטר, או אדם מבוגר שעובר לבית אבות או כל מוסד אחר ומשאיר אחריו נכס, בית או דירה עם תכולה לבני משפחתו הם צריכים לקבל החלטות רבות ולטפל בנושאים שונים ולעתמודד עם בירוקרטיה. בתוך המצב הרגשי הלא פשוט, יש גם לקבל החלטות באשר למה לעשות עם הרכוש, כיצד לפנות ועוד. תכולת הדירה גם לא תמיד שווה ערך וכוללת בתוכה פסולת, עיתונים, מסמכים ישנים ועוד. תכולת הדירה כוללת בתוכה גם רכוש רב שניתן לתרום, רהיטים ישנים, מוצרי חשמל ועוד. וכן, רכוש שניתן למכור לחנויות יד שניה, שוק הפשפשים ועוד.

פינוי תכולת דירות בחינם, האמנם?

בתחילת התהליך יגיע איש מקצוע לבית המדובר ויבצע הערכה של התכולה בסכום כסף. ההערכה זו יכולה להשתוות למחיר השירות שאותו תקבל, וההערכה יכולה להסתכם בכך שאתה תקבל תשלום עבור הרכוש שלך. בעצם השירות של פינוי תכולת דירה ניתן ללא תשלום בגלל השימוש שאנחנו עושים בחלק מן הרכוש, כמו מכירה וקנייה. כל זאת כמובן בידיעת הלקוח והסכמתו לעסקה ולתנאיה.

כיצד לבחור חברת פינוי תכולת דירות בחינם

כאשר אתם מחפשים אנשי מקצוע מתאימים חשוב לבדוק מספר פרמטרים:

•    רגישות – תרצה בתקופה מורכבת כזו להתמודד עם אנשים אשר מגלים אכפתיות ורגישות למצבך, לרכוש הפרטי של האדם האהוב ולכל המשפחה המעורבת.

•    מקצועיות – חפש תמיד חברה מקצועית, שתבטפל ברכוש ללא נזקים ופגיעות ובכך לא תפגע ברווח שלך מהעסקה.

•    אמינות – בדוק שאתה מקבל את התמורה המלאה המגיעה לך עבור הרכוש הפרטי והחשוב שבידך.

•    שקיפות – תמיד בקש לדעת, לאן הרכוש מגיע לאחר מכן ומה נעשה איתו, בטח אם מדובר בפריטים עם ערך סנטימנטלי. וודא כי החברה תורמת את מה שלא נעשה בו שימוש וכי מפנה פסולת באופן ראוי למען שמירה על הסביבה כפי שמוגדר בחוק.

•    מהירות – אם פנית לשירות פינוי תכולת דירה, משמע אתה מעוניין להשתמש בדירה לצרכים אחרים, כגון השכרה, מחירה או מגורים, לכן וודא שהחברה מציעה לך את השירות המהיר והיעיל ביותר בניתן לקבל.


המלצות

תמיד בקש לשמוע המלצות על פינוי תכולת דירות, ברשת, מחברים או מבני משפחה. שאל שאלות ובדוק את אנשי המקצוע לעומק לפני שתפקיד בידיהם את הרכוש היקר לך, הן מבחינה רגשית והן מבחינה כספית. בצע בדיקה ברשת וחפש מידע על החברות השונות, שמותכן תוכל לבחור מה מתאים לך ביותר.

צור קשר לפרטים נוספים

 

 

הכי מהיר והכי משתלם

קונה ירושות ועזבונות
קונים ירושות ועזבונות
פינוי תכולת דירה בחינם
קונים אוספים ועתיקות