פינוי לופטים ומתחמי אירועים

  • מעוניין לפנות לופט?

  • רוצה לפנות במהירות לפני שיפוץ במקום?

  • מחפש חברה אמינה ומקצועית לביצוע הפינוי?

 

אל תתמודד לבד עם כל הבלגן. פינוי לופטים ומתחמי אירועים זו המומחיות שלנו. צוות ותיק ומיומן יגיע עד אליך עם הציוד הנדרש לפינוי מהיר.
אנו מפנים לופטים בכל איזור המרכז

איך זה עובד? לחץ להסבר


פינוי לופטים ומתחמי מגורים גדולים

פינוי לופטים הינו דומה לפינוי דירות מגורים, אלא שלופטים נחלקים ל2 סוגים:


לופטים למגורים
לופטים לאירועים


במקרה הראשון, אין שום הבדל בין פינוי לופט למגורים לבין פינוי דירה רגילה. תוך שעות ספורות נוכל לפנות את כל הרהיטים בלופט, לרבות לכלוך שהצטבר לאורך השנים ולרבות ציוד כבד. הצוות שלנו מיומן מאד, וידע לשמור על הציוד שלך כמו שצריך. כמו כן, הפינוי אינו מתבצע סתם כך אל הרחוב אלא אל אתר מסודר להשלכת פסולת מסוג זה.

פינוי לופטים לאירועים

לופטים לאירועים הם סוג של אולמות אירועים קטנים. פינוי
לופטים מסוג זה דורש צוות גדול יותר, לאור כמות הריהוט שיש לפנות. פעמים רבות, בעל המקום יבקש שנסייע בפירוק מתקנים, פירוק במות, פירוק מתקני מים ועוד. הפינוי עצמו דומה, אלא שבמקרים רבים נדרש גם מנוף קטן ע"מ לפנות כמו שצריך את המתחם. פינוי לופטים מתבצע בד"כ בשל סגירת המקום, לפני שיפוץ גדול (קורה הרבה) או לקראת פתיחת העונה.

פינוי מתחמי מגורים גדולים

בתל אביב ובאיזור המרכז, קיימים מגוון מתחמי מגורים מיוחדים, לרבות מתחמים של 5-10 חדרים צמודים, בהם כל אחד מהחדרים מתפקד כיחידת דיור נפרדת. ניתן להזמין את השירות שלנו גם עבור מתחמים מסוג זה, בהם נדרש פינוי בהיקף רחב למדי. בדומה לפינוי של לופט, גם כאן נדרש צוות גדול יותר, ע"מ להספיק לבצע את העבודה במינימום זמן.

דגשים לקראת הפינוי

בשונה מפינוי דירות מגורים, פינוי לופטים כולל חפצים כבדים יותר ומסורבלים. אנו לא מצפים מהלקוח שיתחיל לפרק את המתחם בעצמו, אך נשמח לקבל מראש כמה שיותר אינפורמציה לגבי כמות החפצים שיש לפנות, גודל ומשקל. כיום ניתן להיעזר בטכנלוגיה, ופשוט לצלם לנו בווטסאפ את כל המתחם, כולל את החפצים הכבדים ביותר.

עלות הפינוי

פינוי לופטים או כל מתחם מגורים אחר, עשוי לעלות כמה מאות שקלים ועד אלפים בודדים (תלוי בגודל המתחם). אלא שפעמים רבות, נוכל להתקזז על המחיר, בזכות ערכם של החפצים המפונים. במקרה של לופטים, פעמים רבות אנו נדרשים לפנות שולחנות וכסאות בעלי ערך כספי לא מבוטל. קיזוז מהיר של עלות הרהיטים,  יאפשר לך להוזיל את עלות הפינוי בצורה משמעותית.

שירות בכל איזור המרכז

אנו מספקים שירות פינוי תכולה בכל איזור המרכז: תל אביב, רמת גן, פתח תקווה, חולון, בת ים, ראשון לציון, רחובות, נתניה, כפר סבא, רעננה ואפילו מגיעים עד אשדוד ואשקלון. בערים אלו, התמחור נעשה לפי היקף הפינוי ולפי שווי החפצים שאנו מפנים. במקום מרוחקים יותר כמו עפולה, מטולה או באר שבע – יש להבין מראש את שווי החפצים שצריך לפנות, כדי לעריך את כדאיות הפינוי עבור 2 הצדדים. בכל אופן, אם יש ברשותך לופט באיזור המרכז, נשמח להגיע לפנות אותו במהירות האפשרית, בעלות מינימאלית.

 

רוצה לדעת עוד? צור קשר כאן

 

קונים הכל במזומן!

קונה ירושות ועזבונות
קונים ירושות ועזבונות
מי קונה ירושה במזומן
פינוי דירה בראשון לציון