פינוי בתים ודירות

  • זקוק לעזרה בפינוי הבית?

  • צריך לפנות תכולה רבה? הרבה זבל?

  • מחפש פינוי בתים בחינם?

שירות פינוי בתים הומצא בדיוק בשביל לתת מענה למי שנפלה עליו האחריות וההתמודדות עם בית מלא בתכולה בעלת ערך כזה או אחר. שירות של פינוי בתים יסייע לך לפנות את הדירה במהירות ויאפשר לך למכור/להשכיר את הנכס.
ב90% מהמקרים פינוי בתים מתבצע בחינם!

איך זה עובד? לחץ להסבר

אנו קונים ירושות ועזבונות במחיר מלא!

מתי נזדקק לשירות פינוי בתים?

שירות של פינוי בית בדרך כלל מתרחש כאשר אדם מבוגר עוזב את דירתו כתוצאה מפטירה חלילה, מעבר לבית אבות או משתכן בכל מקום אחר שאליו לא ניתן לנהעיר את התכולה של ביתו. במצב כזה, נשארים בני משפחתו של האדם חסרי אונים מול כמות גדולה של חפצים ובדרך כלל גם המון פסולת. כדי שלא תצטרך לקבל החלטות לבד, אנחנו פה, ונוכל לקבוע מה שווה ערך ומה לא.

כיצד זה עובד?

בעת שירות פינוי בתים יגיע איש מקצוע אל הנכס שאותו אתה מבקש לפנות. ההגעה הזו מתוזמנת לזמנים נוחים ואינה מחייבת אותך מול אותו הגורם המקצועי. נותן השירות קובע את ערך התכולה ואז ישנן 3 אפשרויות:

1.    פינוי בתים בחינם – במקרה והתכולה שיש בבית אותו תרצו לפנות שוות ערך, נותן השירות יבצע פינוי בתים בחינם, שכן זה משתווה לתשלום על העבודה.

2.    פינוי בתים עם רווח – במקרה שהרכוש שווה יותר מתשלום על עבודת הפינוי, נותן השירות ישלם ללקוח עבור הפינוי.

3.    פינוי בתים בתשלום – במידה והתכולה בבית חסרת ערך, ישלם הלקוח עבור השירות שניתן לו.

בחר מקצוען

דברים רבים יכולים להשתבש, להיהרס או להישבר בתהליך כזה. לכן, לפני שאתה סוגר, וודא כי מדובר בחברה מקצועית בעלת וותק וניסיון בתחום. כאשר מדובר ברכוש של אדם יקר או קרוב, תרצה שייכבדו אותו והרכוש הזה לא ייפגע. כמו כן, כל פגיעה ברכוש יקר ערך תפסיד לך כסף רב. לכן, קרא המלצות, עשה השוואות ומצא מידע ברשת לפי שאתה מבצע בחירה.

פינוי בתים במחיר שווה לכל כיס (או בחינם)

ביצוע פינוי בית יחסוך לך בסופו של דבר כסף רב. בעוד שזהו פרוייקט שייקח לך שבועות ואף חודשים, עבור חברה מקצועית זוהי עבודה של כמה שעות בלבד. מה גם, שיכול להיות ותקבל את השירות חינם ואף בתשלום. לא משתלם להפסיד ימי עבודה ולבזבז זמן כל כך יקר, כשיש אנשי מקצוע במחיר מצחיק. כמו כן, לאנשים רבים הפינוי קשה מבחינה רגשית, שכן מדובר באדם קרוב או יקר.

מקצועית זה שם המשחק

כאשר אתה בוחר איש מקצועי ומיומן בעבודתו, אתה תקבל תמורה מלאה עבור הרכוש שברשותך. חשוב לשים לב שבעת פינוי בית, אכן תקבל את מה שמגיע לך. לעיתים, יהיה לך קשה להעריך ולהבדיל בין הפסולת לבין הרכוש, ובגלל זה חשוב לבחור חברה אמינה שתציע לך את המקסימום שתוכל לקבל.

 

צור קשר - מענה מהיר בכל שאלה

 

קונים ירושות במקום!

קונה ירושות ועזבונות
קונים ירושות ועזבונות
פינוי בתים מהיר
פינוי בית