קונה עתיקות

 

  • יש ברשותך פריט עתיק וברצונך למוכרו?

  • רוצה לקבל הערכת שווי מדויקת? אמינה?

  • מעוניין לקבל תמורה מלאה? במזומן?

הגעת למקום הנכון. אנשים רבים מוצאים עצמם עם עתיקות מכל מיני סוגים ולא יודעים מה לעשות איתן: תכשיטים, יודאיקה, תמונות, אוספים, מטבעות זהב, רהיטים, כלי כסף ועוד. אנחנו נדאג שתקבל תמורה מלאה עבור הפריט/פריטים שאתה רוצה למכור. כך תוכל להפוך את העתיקות שלך לכסף מזומן.
התשלום מתבצע על המקום במחיר מקסימלי

 

אנו קונים ירושות ועזבונות במזומן - לחץ כאן

מי קונה עתיקות במחיר הטוב ביותר? אספן כמובן

מי זקוק לשירות?

מי שקיבל בירושה פריט עתיק, יכול להיות אפילו לא מודע לכך שהוא שווה כסף רב ובעל ערך תרבותי, אומנותי. למשל משפחות ואנשים שקיבלו בירושה רהיט עתיק ומיוחד, ספר נדיר בעל חשיבות היסטורית, פריט אומנות מוערך ויקר בקרב אספנים או אפילו מוזיאונים, כלי נגינה ישנים ואפילו כלים מחומרים מיוחדים בעלי עיטורים שיש להם ערך רב מאוד. לכן, קיבלת פריט מיוחד בירושה או מתנה ולא בטוח מה הערך שלו? בצע בדיקה, זה יכול להשתלם לך.

כמה כסף שוות העתיקות?

סוחר עתיקות וכל מי שמתעסק בתחום מעריך את הפריטים שונים על פי כמה פרמטרים:

•    גיל – בן כמה הפריט עצמו, מתי הוא נוצר וממתי נעשה בו שימוש.

•    נדירות – כמה הפריט נחשב נדיר בתחום שאליו הוא שייך, ומזיקה, אמנות, ספרות ועוד.

•    גודל – הגודל משפיע על הערך הפריט וקובע כמה הוא יהיה מבוקש.

•    יצור – מי ייצר את הפריט, היכן ומה היה תהליך הייצור

היעזר במומחים, אין לך דרך לדעת בעצמך כמה שווה הפריט, שכן חייב להיות בעל ידע, ניסיון וותק בתחום בשביל להגיע להערכה מדויקת.

היהזר מחובבנים

ישנם אנשים רבים הקוראים לעצמם סוחר עתיקות או קונה עתיקות, אך בפועל מדובר באנשים שאינם מבינים בתחום, אין להם את הניסיון, הוותק והידע הדרום בשביל לבצע הערכה כלכלית נכונה ואמינה. כאשר אתה מחפש קונה עתיקות שים לב עד כמה הוא מקצועי, כמה זמן הוא מתעסק בתחום, ותמיד חפש לקרוא המלצות ולשאול שאלות.

ישנן מספר דרכים למכור פריט עתיק

סוחר עתיקות הוא אחד מאנשי המקצוע אשר קונה עתיקות, ישנן דרכים נוספות למכור כמו באינטרנט, מכירות חצר, מכירה ישירות לאספנים, מכירות פומביות. כל הדרכים הנ"ל לגיטימיות לחלוטין אך לוקחות יותר זמן, בדרך כלל יציעו לך רווח ותמורה שאינה מבטיחה את שווי הפריט וכן מצריכות היכרות עם אנשי מקצוע בתחום ואספנים שיקשרו אתכם עם הגורמים הרלוונטים.

כיצד זה נעשה בפועל?

צור איתנו קשר ואנחנו נדאג שיגיע איש מקצוע, במהירות, בזמן בומקום שנוח לך כדי להעריך את הפריט המיוחד שלך. הפגישה נעשית ללא כל התחייבות ויגיע מומחה שיידע להעריך באופן מדויק בעזרת כלים המתאימים ועין מקצועית. במידה ותהיה מרוצה מההצעה שקיבלת מאיתנו אנחנו נמשיך בתהליך, נבצע תיאום ציפיות ונתחשב בבקשות שלך באשר לאן תרצה שהפריט יגיע, שכן אנחנו יודעים שהוא בוודאי חשוב לך ובעל ערך סנטימנטלי גם כן.

יש לך שאלות נוספות? צור קשר

 

קונים במזומן!

קונה ירושות ועזבונות
קונים ירושות ועזבונות
מי קונה ירושה במזומן
קונים עתיקות
קונים מטבעות זהב