קניית תכולת דירה במזומן

  • רוצה לקבל תמורה מלאה עבור תכולת דירה?

  • צריך הערכת שווי מהירה? במזומן?

  • רוצה לפנות את הדירה במהירות?


שירות קניית תכולת דירה יכול לחסוך ממך אירגונים, סידורים, זמן וכסף רב! פינוי תכולת דירה טומן בחובו עבודה רבה למי שאינו מיומן ולא תמיד יודע גם לעשות הפרדה בין עיקר לתפל. אנחנו נעשה את העבודה בשבילך ונוכל להבטיח לך תמורה מלאה עבור הרכוש היקר לך.
אנו מפנים דירות במהירות ומשלמים במזומן!

איך זה עובד? הסבר מהיר

אנו קונים ירושות ועזבונות במחירים הכי טובים!


למי מיועד השירות?

קניית תכולת דירה הינו שירות אשר מחפשים לרוב אנשים או משפחות לאחר קבלת דירה או נכס בירושה מאדם אהוב שנפטר או עבר לבית אבות או כל מוסד אחר. תקופה זו היא מורכבת ועמוסה מבחינה רגשית ולעיתים קשה למשפחה להתעסק ברכוש של האדם ולקבל החלטה על מה לעשות איתו. אנחנו נרצה להקל עליך בתוך התקופה הזו ולקחת החלטות באשר לאיזה רכוש ניתן לבצע בו שימוש ומה פסולת. אנחנו נאפשר לך ראש שקט ומעורבות בתהליך לפי בחירתך.

אל תתמודד לבד עם כל הציוד והרכוש

תן לאנשי המקצוע לבצע את פינוי התכולה. איש מקצוע מיומן יוכל להבחין בין רכוש השווה ערך כספי לבין רכוש שלא וגם ימצא מענה מתאים לכך. מה שעלול לקחת לך שבועות ואף חודשים לעשות, אנחנו נוכל לבצע ביום עבודה בזכות אנשי המקצוע שלנו.

בעת קניית תכולת דירה הרכוש מתחלק לשלושה סוגים:

1.    רכוש בעל ערך כספי – זהו הרכוש עבורו אתם מקבלים כסף, פריטים אשר אחר כך מועברים לחנויות יד שניה שונות ושווקים.

2.    רכוש לתרומה – זהו רכוש אשר אין לו ערך כספי ולא ניתן למכור אך החלט ניתן לעשות בו שימוש והוא מועבר לתרומה, למשל, מוצרי חשמל, כלי מטבח ועוד.

3.    פסולת – זהו רכוש שלא ניתן לעשות בו כל שימוש ובמידה ואכן אין לו ערך סנטימנטלי עבורכם, הוא מועבר לאתרי פסולת מורשים, למשל, עיתונים ישנים, מסמכים ועוד.

אנו משתדלים למצוא ייעוד לכל חפץ ורכוש במטרה לעודד שמירה על איכות הסביבה, עם ייצור קטן ככל הניתן של פסולת חדשה והקטנת ייצורי מוצרים.

מקצועיות ללא פשרות

חברה מקצועית ואמינה תשמור על כבוד הרכוש של האדם היקר לכם בעת קניית תכולת דירה ותבטיח שהרכוש לא ייפגע ויינזק, גם כן לטובתך ושלא ייאבד את ערכו. עליך לבצע עבודת שטח טרם תחילת תהליך קניית תכולת דירה, חפש חברה מקצועית ומוכרת. שאל אנשים, חברים ובעלי ניסיון קודם ובקש המלצות. כמו כן, חפש מידע ברשת על החברה או איש המקצוע וודא שאתה אכן עומד מול מישהו מקצועי ואמין שייתן לך את מה שמגיע לך.

בסופו של דבר

בתום תהליך קניית תכולת דירה אנחנו נשאיר אותך עם בית ריק ונקי מרכוש או פסולת, אשר מוכן להשכרה או מכירה. אנחנו נעניק לך ראש שקט בתחום הזה עד כמה שניתן.

ליצירת קשר ופרטים נוספים - לחץ כאן

 

קונים ירושות ועזבונות

קונה ירושות ועזבונות
קניית תכלת דירה
קונים ירושות ועזבונות
קונים אוספים ועתיקות