פינוי דירה - איך זה עובד?


•    זקוק לעזרה בפינוי דירה?
•    צריך אנשי מקצוע אמינים לטפל ברכוש רב?
•    מחפש מומחה פינוי דירה?


הגעת למקום הנכון. פינוי דירות יכול להיות מסורבל, מעיק ומעייף - בטח אם אינך מיומן בעבודה זו. אל תתמודד לבד, אנו נבצע עבורך פינוי דירה מקצועי בתוך זמן קצר שישאיר אותך עם דירה נקייה ועם כסף מזומן בכיס.
אנו קונים ירושות ועזבונות במחירי מקסימום!רהיטים ישנים, פמוטים, כלי כסף, אוספים, מטבעות זהב, תכשיטים ישנים, שרשראות, טבעות, זהב שבור, סיכות ישנות, תמונות, ענתיקות, כלי יודאיקה, חנוכיות ועוד!

היעזר במומחים

משפחות ואנשים צריכים עזרה בפינוי דירות בדרך כלל לאחר שקיבלו ירושה מאדם קרוב, נכס, בית או דירה אשר מגיעה עם תכולה ורכוש שנצבר בה במשך שנים רבות. התמודדות עם תקופה לא פשוטה, שאיתה גם סידורים רבים ובירוקרטיה יכול להשאיר אותך אבוד. אנחנו מציעים את שירותינו כדי שאתה תוכל להיות בראש שקט. פינוי דירה יכול לקחת לאדם לא מיומן שבועות ואף חודשים, לבצע הפרדה ביו פסולת לרכוש חיוני ואז לתרום או למכור את הרכוש לגורמים הרלוונטיים. אנחנו נעשה את זה בשבילך בצורה המהירה והיעילה ביותר שאפשר. אין צורך לבזבז ימי עבודה ושעות רבות, היעזר באיש מקצוע שיעשה זאת במהירות ויעילות רבה.

כיצד לחפש מומחה בפינוי דירות?

פינוי דירה מקצועי צריך לכלול מספר דברים שחשוב שתדעו טרם הבחירה, אם תחפשו אותם באיש המקצוע תוכל להבטיח שהפינוי ייעשה במקצועיות:


מקצועיות – וודא כי הרכוש בידיים בטוחות והפינוי יתבצע ללא פגיעה ברכוש או נזקים.

רגישות – שים לב כי מדובר באנשי מקצוע בעלי רגישות למצבך, כבוד לרכוש של האדם היקר לך וכן מבינים את הסיטואציה הלא פשוטה.

שקיפות – כאשר מדובר ברכוש שהיה שייך לאדם קרוב, סביר להניח שתרצה לדעת מה קורה איתו. שאל, לאן מגיע הרכוש, לאן נמכר ועוד.

אמינות – חשוב לוודא שאתה אכן מקבל את התמורה המלאה עבור הרכוש שלך. לעיתים פריטים יכולים להיות שווה הרבה מאוד כסף עבורך ולא תרצה לפספס את זה.

מהירות ויעילות – שים לב כי בתחילת העבודה יש הסכם עבודה ובו מצויינים על הפרטים עליהם סיכמתם טרם תחילת העבודה, חשוב שיהיה זמן תחילת וסיום העבודה ושאכן עומדים בזמנים אלו.

כמה עולה פינוי דירה?

פינוי דירות מקצועי מתחיל בהערכה של מומחה. הערכה זו מתבצעת בפגישה הראשונה ובה מגיע איש מקצוע ומעריך של הסכום הכספי ששווה על הרכוש שיש בדירה. הרכוש מתחלק בדרך כלל ל3 קבוצות עיקריות:

1.    רכוש שנמכר – רכוש שנמכר לחנויות יד שנייה, שווקים ועוד שעליו אתה תקבל את התשלום מספק השירות.

2.    רכוש לתרומה – לרכוש זה אין ערך כספי אך עדין ניתן לעשות בו שימוש. אנחנו יוצרים קשר עם עמותות ומשפחות בצורך ומספקים להם מה שניתן, כמו כלי מטבח, מכשירי חשמל, רהיטים ישנים ועוד.

3.    פסולת – זהו רכוש שלא ניתן לעשות בו שימוש, כמו עיתונים, מסמכים ישנים ועוד. את הפסולת יעביר ספק השירות לאתרי פסולת מורשים בלבד או למחזור, מה שניתן.

הערכת תכולת הדירה יכולה להביא למצב כי פינוי דירות ייעשה בחינם, שכן התכולה שווה מבחינה כספית את העבודה של ספק השירות, זהו מקרה נפוץ ביותר. מקרה נוסף, לעיתים התכולה שווה יותא ממתן השירות ובמקרה כזה הלקוח יקבל כסף עבור הרכוש. וישנם גם מצבים בהם תכולת הדירה אינה שווה את העבודה מבחינה כספית ואז יגבה נותן השירות מחיר.

פינוי דירה מקצועי

תהליך פינוי דירות מתחיל במומחה שמבצע הערכה, לאחר מכן יגיע כדי לעשות סדר ברכוש. אחרי שאתה לקחת את מה שחשוב ויקר לך מבחינה סנטימנטלית או מכל בחינה אחרת, כל הרכוש יעבור מיון, מה ניתן למכור, לתרום ומה שייך לפסולת. לאורך כל התהליך אתה יכול להחליט האם להיות מעורב ולשאול שאלות ולבקש מידע או שמא תרצה ראש שקט. בסופו של התהליך מומחה בפינוי דירות ישאיר אותך עם דירה ריקה ונקייה מכל תכולה, רכוש או פסולת, המוכנה לכל שימוש שרק תבחר לעשות בה.

המלצות וחוות דעת

בחיפוש אחר פינוי דירה מקצועי חשוב לבצע עבודה מקדימה ולא לסגור עם החברה הראשונה או איש המקצוע הראשון שעימו דיברת. בקש לשמוע המלצות, שאל חברים או משפחה עם ניסיון קודם, חפש מידע ברשת. כיום, כמעט כל חברה או איש מקצוע עם וותק וניסיון תוכל לקרוא עליהם או למצוא מידע קודם והמלצות ברשת, כך תדע שמדובר בחברה מוכרת ואמינה, כמה שנות ניסיון וותק יש להם, דבר היכול להעיד על מקצועיות ואמינות.

איזה סוגי פינוי אנחנו מבצעים?

אנחנו מבצעים כל סוגי פינוי דירות, בתים, חצרות, משרדים, מקלטים ועוד. אנחנו מתמודדים עם כל סוג פינוי, קטן או גדול והכי חשוב עם כל תכולה שהיא, רכוש יקר, עתיקות, רהיטים כבדים ומסורבלים וכן פסולת מכל סוג.

פינוי פסולת

אנחנו נשתדל למצוא לכל פריט מהרכוש שלך תכלית ומטרה, שימוש על ידי מישהו שיכול להיעזר בו ולהוציא ממנו את המיטב. פסולת הוא המוצא האחרון, וזה מתוך חשיבה ושמירה על איכות הסביבה. כמו כן, אולי תרצה לדעת, שגם את הפסולת אנחנו תמיד נמחזר מה שאפשר וכן כל פינוי פסולת יתבצע לאתרים המורשים כחוק ולפי הנהלים ולא נשאיר את הזבל לטיפול שלך או במקומות שיכולים להפריע ואפילו לסכן את הציבור, כמו ברחוב.


היזהר מחובבנים!

כיום, יש חובבנים רבים שמגיעים עם טנדר ויכולים לעשות את העבודה. אך, עסקנים מסוג זה יכולים לפגוע ברכוש, לעשות נזקים רבים לדירה וכן ולא תמיד לתת לכם את המגיע לכם. וודא כי מדובר במומחה פינוי דירה, אשר עובד על כלים מתאימים לעבודה וכך לא ייגרום לנזקים לרכוש או לדירה, למשל מקדחות משוכללות, כלי סבלות, ציוד טכני, ציוד מיגון וציוד ניקיון. כל אלו מעידים על אדם מקצועי שייעשה עבודה מקצועית.

צריך מידע נוסף? צור קשר


 

קונים הכל במזומן!

קונה ירושות ועזבונות
קונים ירושות ועזבונות
מי קונה ירושה במזומן
קונים אוספים ועתיקות
קונים מטבעות זהב
פינוי דירה
פינוי דירות