מכירת תכולת דירה

  • זקוק לעזרה בפינוי תכולת דירה?

  • מעוניין למכור תכולת דירה במהירות?

  • רוצה לקבל תמורה מלאה? במזומן ועל המקום?

אנו מציעים שירות אמין ומקצועי של קניית תכולת דירה, כולל פינוי. עוד היום, תוכל לקבל את התמורה המקסימלית עבור הרכוש, כמו גם יחס אדיב עם התחשבות בהעדפותיך האישיות. פינוי מהיר ויעיל שיאפשר לך למכור את הנכס או להכניס אליו דיירים חדשים.

קונה ירושות ועזבונות במזומן - לחץ כאן

פינוי דירה בחינם - זה משתלם!


מי מבצע תכירת תכולת דירה?

בדרך כלל אנשים או משפחות אשר קיבלו בירושה דירה או נכס מאדם אהוב שנפטר והיא מלאה בתכולה ורכוש שנצבר במהלך שנים רבות. במקרים כאלו, המשפחות עוברות תהליך של בלבול וחוסר וודאות, התמודדות עם מצב רגשי מסוים ומתקשים לקבל החלטות באשר לרכוש עצמו. בשביל זה אנחנו כאן.

תהליך מכירת תכולת דירה

מרגע בו נוצר קשר אנחנו נרצה לגרום לך להרגיש בנוח. חשוב תמיד שתדע ותרגיש שהרכוש הפרטי נמצא בידיים טובות ואמינו ולא ייעשה בו כל שימוש לרעש, כמו גם וודא שאתה מתמודד עם אנשי מקצוע אשר יבטיחו לך טיפול ברכוש ללא פגיעה ונזקים.

תהליך מכירת תכולת דירה כולל 3 שלבים:

1.    היכרות – במפגש זה אתה ואיש המקצוע מבצעים היכרות, תיאום ציפיות אחד מהשני בתהליך. כמו כן, איש המקצוע מעריך את התכול בשווי כספי. פגישה זו היא ללא התחייבו ואתה יכול להתרשם מהחברה.

2.    פינוי תכולה – בשלב זה מתרחש הפינוי עצמו, בו הרכוש מתחלק ל3 סוגים: רכוש למכירה, רכוש לתרומה ופסולת.

3.    תום התהליך – בסוף הפינוי אנחנו מבטיחים לך דירה ריקה ונקייה מתכולה, רכוש או פסולת.

ראש שקט

במהלך מכירת תכולה דירה אתה יכול להחליט עד כמה אתה מעוניין להיות מעורב. ישנם אנשים שרוצים לדעת בדיוק לאן הגיע הרכוש ומה נעשה איתו ואנחנו מצידנו, מבטיחים שקיפות מלאה ומתן מענה מקצועי ומהיר לכל שאלה. כיוון שאנחנו מתעסקים ברכוש אישי, שלאנשים רבים יש רגש סנטימנטלי אליו, אנחנו יכולים להבין את הצורך לדעת מה נעשה איתו.

חפשו היטב

תמיד בדוק כי אתה מקבל תמורה מלאה עבור הרכוש שלך, חפש חברה שתציע לך מחירים הוגנים ואינה תגבה ממך כסף נוסף עבור השירות שאותה היא מציעה. מכירת תכולת דירה יכולה להיות תהליך נעים שישאיר אותך מרוצה, או תהליך מסובך ומסורבל שבסופו של דבר תגלה כי לא קיבלת את מה שמגיע לך. לכן, תמיד חפש המלצות מקרובים או חברים בעלי ניסיון, חפש מידע ברשת ובצע בירור מקיף על החברה. שאל תמיד, לאן הרכוש מתגלגל, מה נעשה איתו וודא שאכן החברה עובדת לפי כללים ונהלים של פינוי פסולת.

כמה זמן נמשך הפינוי?

עבוד תמיד מול ספקים אשר מתחייבים על תחילת התהליך ועל תאריך סיום התהליך לפני שמתחיל הפינוי. וודא כי יש הסכם עבודה כתוב עם כל מה שסיכמת מול החברה.
 

יש לך שאלה? משהו לא ברור? צור קשר

 

מכירת תכולת דירה

פינוי דירה מהיר ומקצועי!