קונה ירושות ועזבונות


 

  • מעוניין למכור ירושה? חפצי ערך?

  • צריך הערכת שווי מקצועית? תמורה מלאה?

  • מחפש קונה ירושות אמין ואדיב שמשלם במזומן?

שירות קניית ירושות ועזבונות הינו שירות נפוץ ומשתלם. אנשים רבים נאלצים להתמודד עם נכס שמלא ברכוש אשר אין הם יודעים מה לעשות איתו. אנו מציעים שירות אמין, יעיל ומקצועי – פינוי דירה חינם + הערכת שווי נדיבה לכל חפצי הערך שלך.
אנו קונים ירושות ועזבונות במחירי מקסימום

 

איך זה עובד? הסבר מהיר

מי קונה תכולת דירה במחיר הטוב ביותר? אספן כמובן

 

מתי נזדקק לשירות?

פעמים רבות לאחר פיטרתו של אדם יקר או מעבר לבית אבות או כל מוסד אחר, צריך להתחיל ולהתעסק עם צוואה, רכוש ונכסים. אנו קונים ירושות ועזבונות ומציעים לכם להקל על עצמכם. בדרך כלל, זהו זמן רגיש עבור התעסקות בכל הדברים הללו, ויש תחום שבו עדיף להתייעץ עם חברה מקצועית אשר קונה ירושה.

מה אנו מציעים לכם?

חנויות תכשיטים ועסקים אשר קונים ירושות ועזבונות לא תמיד מציעים אותו הדבר. אנחנו, מציעים לך שירות של קניית ירושות ועזבונות במחיר המקסימלי אותו תוכל לקבל. כמו כן, אנחנו רואים חשיבות רבה בהתחשבות המשפחה והיענות לרצונותיהם, כמו גם כבוד לרכוש האדם שהיה שייך לו.

אנחנו מציעים לך מספר יתרונות ברורים בשירותינו:

•    שירות מהיר
•    ללא פגיעה ברכוש

•    פרטיות וסודיות
•    פינוי פסולת מכל סוג
•    קבלת תמורה מלאה עבור חפצים יקרים
•    בית נקי מתכולה בתום העבודה
•    קניית ירושות ועזבונות בזמינות גבוהה

למה לא משתלם לך למכור לבד?

אנשים רבים שואלים מדוע לא לפנות את הדירה לבד. אז אם יש לכם רכוש שווה ערך זה ברור, רק איש מקצועי מיומן יכול להבדיל בין הפסולת לבין הרכוש ששווה כסף. כמו כן, יוכל גם להעריך את שוויו המדויק. מה גם, שעבודה מסוג זה יכולה לקחת לך שבועות ואף חודשים, הפסד של ימי עבודה וזמן רב, בעוד שחברה מקצועית קונה ירושה מידי יום, תעשה עבודה מהירה ויעילה. עבודה מהירה והשארת הדירה נקייה מתכולה תאפשר לך להשכיר או למכור את הנכס באופן מידי.

מהו התהליך?

אספן או סוחר עתיקות אשר קונה ירושה מגיע קודם כל אל הדירה ומעריך את שווי הרכוש שבדירה. זאת כמו בן לאחר שבחרת לקחת את מה שיקר לליבך ובעל ערך סנטימנטלי. הערכת שווי התכולה היא ללא שום התחייבות. לאחר מכן, החברה מבצעת קניית ירושה ומפנה את הדירה מכל סוג של רכוש. בזמן זה אנשי המקצוע מבדילים בין פסולת, רכוש לתרומה ורכוש בעל שווי כספי. בשלב השלישי והאחרון אנחנו נבצע פינוי של כל התכולה ונשאיר לך בית ריק ונקי מפסולת.

לאן הולך הרכוש?

אצלנו, תקבל מידע אמין ומלא לגבי מה נעשה עם הרכוש שהיה שייך לאדם יקר. אנחנו יודעים שהלקוח מתמודד עם מצב שאינו פשוט ומנסים להקל עליו כמה שיותר. פעמים רבות, למרות שאין לרכוש ערך עבור הלקוח, עדין חשוב לו שלא ייפגע ולאן הוא מתגלגל. כאשר אנחנו נותנים שירות תוכל להיות בטוח שהרכוש שלך נמצא במקום בטוח. אנו קונים ירושות ועזבונות כבר עשרות שנים, ומבטיחים לך תמורה מלאה לכל החפצים.

 

רוצה לפנות דירה בחינם? צור קשר

 

 

 

קונים במזומן!

קונה ירושות ועזבונות
קונים ירושות ועזבונות
מי קונה ירושה במזומן
קונים אוספים ועתיקות
קונים מטבעות זהב