מכירת זהב במזומן - מדריך

 

  • יש ברשותך תכשיטי זהב ישנים? שבורים?

  • מטבעות זהב? צמידים? טבעת?

  • מעוניין להפוך אותם להרבה כסף מזומן?

הגעת למקום הנכון. הרבה אנשים מוצאים עצמם עם צורך מיידי בכסף, מסיבות שונות. במקום להילחץ ובמקום לקחת הלוואה מכבידה - ניתן פשוט להפוך פריטי זהב שונים לכסף מזומן. הדבר נכון במיוחד לתכשיטים שאינם בשימוש, אך למעשה נכון לגבי כל סוג של פריטי זהב: תכשיטים ישנים, שעוני זהב, מטבעות עתיקים, צמידים מרוקאיים, זהב שבור, טבעות יהלומים ועוד. בדף זה נדריך אותך כיצד לקבל תמורה מקסימלית עבור הזהב שלך.
התשלום מתבצע על המקום במחיר שיא!

 

קונים ירושות ועזבונות במזומן - לחץ כאן

מי קונה עתיקות במחיר הכי משתלם? אספן כמובן

מה ניתן למכור?

מכירת זהב במזומן אינה מסובכת או מורכבת. ניתן למכור כל פריט תוך דקות: טבעות זהב, שעוני זהב, שרשראות זהב, מטבעות זהב ישנים ותכשיטי זהב שונים מכל הסוגים – את כל סוגי הזהב תוכל למכור במזומן ולקבל מגוף אמין את העסקה ההוגנת והמשתלמת ביותר, בתנאים דיסקרטיים והוגנים. כיום עסקאות מסוג זה מתבצעות בשקיפות מלאה, כולל הליך הערכת מחירו של הזהב וחישובו. כל המידע זמין אונליין כולל מחיר הזהב העדכני. ערכו של הזהב – מהחומרים היקרים בעולם - עולה כמעט מדי שנה ועל זה אין ויכוח. אז אם יש לך זהב ישן בבית – אין למה לחכות ולהתלבט, מכירת זהב במזומן זה הפתרון המשתלם והמושלם בשבילך.

מה הם השלבים במכירת זהב במזומן?

השלב הראשון בעסקת מכירת זהב במזומן (כמו בכל עסקה) הוא הערכת שווי המוצר. נציג בעל הציוד הדרוש יגיע להעריך את הזהב שנמצא ברשותך, בביתך או בכל מקום מפגש שתבחר. ההערכה לשוויו של הזהב שברשותך ניתנת ללא עלות. לאחר מכן, תינתן לך הצעת מחיר אטרקטיבית על בסיס שער הזהב העולמי אותו ניתן לבדוק ברשת. מיד לאחר מכן, תוכל במקום לסגור את העסקה ולקבל את התשלום במזומן. אחרי אלפי עסקאות של מכירת זהב במזומן, השירות האמין והמשתלם ביותר נמצא במרחק שיחת טלפון אחת ממך.

איך נזהרים מזיופים?

במכירת זהב במזומן יש להיזהר ולהקדיש תשומת לב רבה על מנת להימנע מזיופים במשקל ובהערכת המחיר ולקבל סכום נמוך משמעותית מהמגיע לך. כדי שתוכל לבצע את העסקה הטובה ביותר כדאי לשקול בעצמך את כמות הזהב שלך טרם המכירה, או לפנות לסוחר זהב מורשה בעל המלצות ועם ניסיון של עשרות שנים. המחיר נקבע על ידי שער הזהב כפי שצויין, שער הדולר ועבור זהב טהור בשווי 24 קראט. יש מקומות בהם מחיר הזהב שניתן הוא בגדר הצעה ועל כן יש אפשרות להתמקח ולנסות להשיג תמחור יותר גבוה מזה שהוצע.

פרטיות ומקצועיות שוות זהב

מכירת זהב מזומן היא עסקה בה חשובות הפרטיות והדיסקרטיות של הלקוחות. מקצועיות של בעלי המקצוע היא משהו שאי אפשר במקרה כמו זה להתפשר עליו. כאשר פונים לתכשיטנים מומחים ולחנויות תכשיטים, יש לדעת כי ערך הזהב נקבע בתום בדיקה מדוקדקת שכוללת גם בחינת החומר וגם בחינות תעודות ומסמכים המעידים על שווי החומר. בשל עלויות תפעול נמוכות ושקילה וקביעת מחיר פרק גרם זהב, מדובר בעסקה משתלמת מאוד שיכולה להיחתם מאוד מהר. מכירת זהב במזומן היא צעד שכדאי לעשותו, הוא משתלם ויכול להביא לתוצאות הטובות ביותר עבור מחזיק הזהב.
 

מי קונה זהב במחיר מקסימלי? טיפים

יש לך שאלות נוספות? צור קשר

 

קונים במזומן!

קונה ירושות ועזבונות
קונים ירושות ועזבונות
מי קונה ירושה במזומן
קונים עתיקות
קונים מטבעות זהב