פינוי דירה ברמת גן

  • זקוק לעזרה בפינוי דירה ברמת גן?

  • צריך לפנות רכוש במהירות? למכור הכל?

  • מחפש בעל מקצוע אמין ומיומן? שמשלם במזומן?


אנחנו נגלה רגישות וכבוד לרכוש שלך, נוודא שהוא לא ייפגע ולא יינזק בשום צורה. לפני שאתה בוחר איש מקצוע לפינוי הדירה דרוש לקבל המלצות, ואפילו חפש מידע ברשת. כיום, ניתן לפנות דירה במרכז בחינם, בהנחה שהרכוש בדירה שווה הרבה יותר.

אנו קונים ירושות ועזבונות במזומן

 

איך זה עובד? הסבר מהיר

אבירם קונה תכולת דירה במחיר הטוב ביותר


תהליך הפינוי

פינוי דירה רמת גן כולל בדרך כלל שלושה שלבים:

1.    היכרות – בשלב זה מגיע אליך איש מקצוע מהחברה או הספק, אתה ניפגש איתו ללא התחייבות, עושים תיאום ציפיות ואיש המקצוע יעריך את שווי התכולה בדירה בערך כספי.

2.    פינוי – הפינוי עצמו צריך להתרחש בתחום הזמן שנקבע מראש מול החברה, בזמן זה נדאג שאתה תהיה בראש שקט כמה שאפשר ותקבל מענה לכל שאלה.

3.    סיום התהליך – בסוף התהליך אנחנו מבטיחים לך נכס או דירה נקייה וריקה מכל רכוש, פסולת, כלי וכו. אנחנו נדאג שבסוף אתה תמצא את עצמך עם דירה המוכנה לכל שימוש שתבחר.

אל תתמודד לבד

פינוי דירה ברמת גן ובכלל זהו תהליך שיכול לקחת לאדם לא מיומן שבועות ואף חודשים לבצע. צריך לבצע מיון של הרכוש והפריטים, שלאדם לא מיומן ייקח המון זמן, לנו זהו עוד יום עבודה ועין מקצועית עושה זאת בקלות. כמו כן נדרש פינוי של רהיטים כבדים, המון פסולת ופריטים שלא תרצו שייגרם להם נזק או פגיעה. מסיבות אלו ועוד פינוי דירות הוא אחד המקרים בהם מומלץ להיעזר באיש מקצוע אשר יחסוך לך זמן וימי עבודה ויעשה זאת גם ללא השקעה כלכלית מצידך.

כמה זה עולה לי?

פינוי דירות ברמת גן יכול להיות בחינם. במקרים רבים התכולה והרכוש שיש בדירה שווים בערך הכלכלי שלהם לשירות הפינוי, במקרה כזה אנחנו לא נגבה כסף מהלקוח. מקרה נוסף, בו תכולת הדירה שווה בערך כלכלי יותר משירות הפינוי, במקרה כזה אנחנו נשלם ללקוח, כפי שסוכם מראש על סכום שיעניק לו תמורה מלאה. מקרה נוסף, בו תכולת הדירה או הבית אינה שווה לעלות הפינוי ובמקרה כזה הלקוח ישלם עבור השירות שהוא מקבל.

כיצד לבחור?

כאשר אתה בוחר חברה שתבצע פינוי דירה רמת גן חשוב לשים לב לכמה דברים שייתנו לך ראש שקט:

•    רגישות – שים לב שאיש המקצוע רגיש למצב האישי שלך ומכבד את רצונותיו
•    מקצועיות – וודא שאיש המקצוע עובד עם כלים מתאימים, ציוד מיגון ועוד כדי להבטיח שלא ייגרם נזק לאדם, רכוש או לנכס שלך
•    אמינות – שים לב שאתה מקבל תמורה כספית מלאה עבור הרכוש היקר לך
•    שקיפות – בקש לדעת לאן מגיע הרכוש שלך, לאן נמכר ומה נעשה איתו, הרי רכוש זה יקר לך וחשוב שיכבדו אותו

 

 

רוצה פרטים נוספים? צור עמנו קשר

 

קונה ירושות ועזבונות
קונים ירושות ועזבונות
פינוי דירה ברמת גן
פינוי דירות ברמת גן

קונים ירושות ועזבונות